ПРИВАТНИМ ОСОБАМ

ІНВЕСТОРАМ В БУДІВНИЦТВО

ДЛЯ БІЗНЕСУ

КОНТАКТИ

Список послуг

Головна

Для бізнесу

Послуги у сфері стандартизації, метрології та сертифікації:

busines

Стандарти якості, безпеки та технологічної відповідності є невід’ємною складовою частиною сучасної економіки. Технічне регулювання, стандарти якості становлять важливу сферу законодавчого та адміністративного впливу держави на процеси в економіці та на бізнес-середовище вцілому. Тому право сфери стандартизації, сертифікації є важливим фактором, що впливає на прийняття управлінських рішень та реалізацію проектів, і в майбутньому роль цього фактора тільки посилюватиметься.

Звернувшись до фахівців Адвокатської компанії «ЮСТІС», Ви отримаєте послуги, що базуються на глибокому розумінні сфери технічного регулювання, а також багаторічному досвіді фахівців АК «ЮСТІС» у цій сфері. Окрім того, досвід взаємодії спеціалістів АК «ЮСТІС» з державними органами у сфері технічного регулювання дозволяє втілювати з максимальною ефективністю проекти наших клієнтів у сферах, де технічне регулювання є вкрай важливим, оперативно вирішувати питання, пов’язані із мінімізацією існуючих ризиків, та вчасно розпізнавати та запобігати потенційним ризикам.

Зазначений досвід дозволяє фахівцям АК «ЮСТІС» швидко та ефективно вирішувати проблеми та непорозуміння наших клієнтів, що виникають в процесі взаємодії з державними органами у сфері технічного регулювання.

АК «ЮСТІС» пропонує своїм клієнтам юридичні послуги у сфері стандартизації, метрології та сертифікації, зокрема, по наступних напрямках:

  • — загальне консультування у галузі стандартизації, метрології та сертифікації;
  • — консультування, юридичний супровід процедур оцінки відповідності та сертифікації;
  • — юридичний супровід отримання сертифікатів відповідності продукції;
  • — юридичний супровід внесення даних до спеціалізованих державних реєстрів (Державного реєстру засобів вимірювальної техніки, Державного реєстру методик виконання вимірювань, тощо) та отримання відповідних свідоцтв;
  • — оскарження дій чи бездіяльності державних органів стандартизації, метрології та сертифікації.
  • — проведення юридичного аудиту у сфері product liability;
  • — досудове та судове регулювання спорів у сфері стандартизації.

Звертайтесь – ми Вам допоможемо!