ПРИВАТНИМ ОСОБАМ

ІНВЕСТОРАМ В БУДІВНИЦТВО

ДЛЯ БІЗНЕСУ

КОНТАКТИ

Головна

Про компанію

Про компанію

Раді вітати Вас на нашому сайті!


Адвокатська компанія “ЮСТІС” – молода та амбітна команда професіоналів, що працює на позитивний для клієнта результат. Ми не завжди можемо гарантувати Вам отримання позитивного результату, проте, за будь-яких обставин, зробимо все можливе для його досягнення.


Адвокатська компанія “ЮСТІС” надає широкий спектр юридичних послуг як для фізичних осіб так і для бізнесу. Проте, в силу специфіки досвіду провідних наших спеціалістів, ми спеціалізуємося на вирішенні складних та проблемних питань що виникають у сфері інвестування в будівництво та в процесі будівництва.


Значний досвід роботи з інвесторами, забудовниками, девелоперами, управителями ФФБ, підрядниками, іншими учасниками процесу будівництва та знання специфіки будівельної діяльності дозволяє нам оперативно та кваліфіковано вирішувати найскладніші доручення клієнтів у цій сфері.


Ми переконані що немає проблем які не можливо вирішити і немає безвихідних ситуацій. Якщо правда на Вашій стороні, то варіанти її захисту знайти завжди можна!


Ми гарантуємо сумлінне ставлення до Ваших справ, адже Ваша успішність – запорука і нашого успіху.


Ми гарантуємо конфіденційність інформації що передається нам для виконання Ваших доручень та забезпечення анонімності Вашого звернення.


У відносинах з нами Ви гарантовано будете мати об’єктивну інформацію про стан Ваших справ, професійну та відверту оцінку перспектив досягнення бажаних результатів.


Отже, якщо Ви знаєте чого Ви хочете – звертайтесь і ми допоможемо Вам це здійснити.


Думайте, вирішуйте та дійте, адже, можливо, саме зараз Ви вже втрачаєте шанси на успіх…

Корисні посилання